Brexit Update: Heeft Brexit invloed op EU/EER-bestellingen?

Nee, Brexit heeft geen invloed op bestellingen naar EU-landen, en u zult ook geen extra BTW-kosten of douaneheffingen hoeven te betalen. Voor verdere vragen kunt u contact met ons opnemen via [email protected], of stuur ons een bericht via onze chat voor een sneller antwoord.

Standaard Levering Gratis*

  • VK - Royal Mail Standaard: Gratis* (2-3 werkdagen)
  • EU/EER - DPD/Chronopost Classic Gratis* (3-5 werkdagen)
  • Noord-Amerika DHL Global Mail Standaard Gratis* (6-12 werkdagen)
  • Wereldwijd: DHL Global Mail Standaard: Gratis* (6-12 werkdagen)

Express-Verzending

  • VK - Royal Mail 1st Class: € 2,99 (1-2 werkdagen)
  • EU/EER - DPD/Chronopost Express € 9,99 (1-2 werkdagen)
  • Noord-Amerika/Wereldwijd - DHL Express € 9,99 (1-3 werkdagen)

Alle bestellingen geplaatst voor

  • 12:30 PM BST zullen dezelfde dag verzonden worden

*Uitgezonderd adventskalenders

Andere bestellingen worden binnen 24 uur verzonden

Gratis expresverzending geldt niet voor afgelegen gebieden. Voor deze postcodes worden extra kosten in rekening gebracht -  Klik hier voor een volledige lijst.

Retourbeleid

Bijgewerkt op 23 april 2021.

We hebben een 30-dagen retourbeleid: 14 dagen om ons schriftelijk op de hoogte te stellen via onze contactpagina, chat, of door ons te mailen op [email protected], en 15 dagen om ervoor te zorgen dat het product naar ons teruggestuurd wordt.

De veiligste manier is om het per pakketpost terug te sturen en een kopie van uw verzendbewijs te bewaren. Zodra wij uw product terug hebben ontvangen, streven wij ernaar de terugbetaling in minder dan 5 werkdagen te voltooien. Zorg ervoor dat de artikelen die u terugstuurt ongeopend en ongebruikt zijn, en in de originele verpakking zitten. Ongewenste goederen moeten in ongeschonden staat verkeren, anders kunnen wij uw terugbetaling niet verwerken.

Wat moet ik doen als ik het verkeerde artikel ontvang?

Wij stellen hoge eisen aan de verpakking van uw bestelling, maar van tijd tot tijd kunnen er fouten optreden. Gelieve onze verontschuldigingen te aanvaarden als u een verkeerd artikel hebt ontvangen. Als onderdeel van onze klantendoelstellingen zullen wij ons uiterste best doen om uw vraag zo snel en gemakkelijk mogelijk op te lossen met zo min mogelijk ongemak.

Wij zullen elk geval afzonderlijk bekijken bij het overwegen van de terugzending van het product; in sommige gevallen hebben we meer informatie nodig, zoals foto's, zodat we de beste manier van handelen kunnen kiezen. Ons doel is om zo snel mogelijk de beste oplossing voor u te bieden.

Wat moet ik doen als ik een beschadigd artikel ontvang?

Hoewel wij er alles aan doen om schade aan uw goederen tijdens het transport te voorkomen, is het mogelijk dat er problemen ontstaan. Gelieve onze verontschuldigingen te aanvaarden indien u een beschadigd artikel heeft ontvangen.

Wij verzoeken u de levering niet te weigeren, maar de goederen in ontvangst te nemen en onmiddellijk contact met ons op te nemen. Weigering kan er namelijk toe leiden dat het pakket met vertraging wordt teruggestuurd.

U kunt contact met ons opnemen via onze Contact pagina, chat, of door ons te e-mailen op [email protected] Voeg indien mogelijk foto's van de schade bij het bericht. Een lid van ons team zal de details bekijken en de beste oplossing bieden om uw vraag op te lossen.

Hoe meld ik een defect aan mijn product?

Wij nemen alle klachten over de kwaliteit van onze producten zeer serieus en zullen het gemelde defect nader moeten onderzoeken.

Om dit te doen, vragen wij u contact met ons op te nemen via onze Contact pagina, chat, of door ons een e-mail te sturen op [email protected] Vermeld alstublieft de details van het defect en voeg indien mogelijk foto's bij uw bericht.

Hoe regel ik een retourzending?

Neem contact met ons op via onze contactpagina, chat, of door ons te e-mailen op  [email protected] en een lid van ons team zal uw retourzending regelen.

U moet een bewijs van de postverzending verkrijgen wanneer u uw artikel naar ons opstuurt. Een bewijs van verzending kost niets, maar zonder dit bewijs kan het zijn dat we uw restitutie of vervanging niet kunnen verwerken in het zeldzame geval dat uw artikel tijdens het transport verloren is gegaan. Als u om een vervanging vraagt en het product is niet langer beschikbaar, zullen wij een terugbetaling verwerken naar de oorspronkelijke rekening die gebruikt is om het artikel te kopen.

Elk artikel dat u hebt geaccepteerd en vervolgens hebt geretourneerd, is uw verantwoordelijkheid totdat het ons magazijn veilig heeft bereikt. Zorg er daarom voor dat u uw artikel naar ons terugstuurt met een bezorgdienst die u verzekert voor de waarde van de goederen.

Als u Avant producten in de winkel of via een andere winkelier of website hebt gekocht, neem dan rechtstreeks contact op met die winkel om te informeren naar hun retourbeleid, aangezien wij dergelijke terugbetalingen niet kunnen verwerken.

Betaalt u mijn verzendkosten voor het retourneren van een artikel?

Wij vergoeden graag de portokosten voor het terugsturen van een artikel als dit nodig is vanwege onze fout:

- Als wij u het verkeerde artikel hebben gestuurd

- Als het artikel beschadigd of defect is

- Als u een vervangend artikel terugstuurt dat u niet wilt houden

Wij vergoeden geen portokosten voor het retourneren van artikelen die ongewenst of niet langer nodig zijn. Deze kosten moet u zelf betalen. Ook hier raden wij u aan een bezorgdienst te gebruiken die u verzekert voor de waarde van de goederen.

Wij vergoeden geen portokosten voor het retourneren van artikelen als gevolg van gemelde schade of een fout waarbij geen fout is gevonden in het testproces. De kosten voor het terugsturen van het artikel zijn afhankelijk van het artikel en zullen aan u worden medegedeeld nadat het testproces is voltooid.

Binnenkort beschikbaar / Niet op voorraad / Verlopen artikelen

Als een geselecteerd artikel tijdelijk niet op voorraad is op het moment van uw bestelling, zal dit worden vermeld op uw pakbon. Wij streven ernaar om binnenkort te verzenden items op de voorgestelde datum te verzenden, maar in sommige gevallen kan dit voor of na deze datum. De annuleringstermijn voor deze artikelen gaat in op het moment van de oorspronkelijke bestelling. Producten in nabestelling zullen worden geleverd zodra ze beschikbaar zijn. In alle gevallen zal u de oorspronkelijke prijs van het artikel worden aangerekend en zal het aan u worden geleverd zodra het beschikbaar is.

Klachten

Als u niet tevreden bent over de manier waarop wij de retourzending of vervanging van een artikel hebben afgehandeld, willen wij dat graag van u horen. Ons doel is om de zaak voor u op te lossen en wij vragen u om contact met ons op te nemen via e-mail op [email protected] bel ons op +44 (0) 2032 866 016

*Alle levertijden en prijzen kunnen variëren en zijn onderhevig aan verandering.

** SET Absolute avonturier dag en nacht-ervaring (2st) kan alleen worden verzonden met 'P&P - UK Royal Mail Standaard'. Geschatte levertijd: 3-5 werkdagen. Verzendkosten zijn € 4,99.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password